Biohacking – Karol WyszomirskiW filmie znajdziesz prezent

Kim jest Karol Wyszomirski – interdyscyplinarny dietetyk, trener i biohaker. Szkolił się u najlepszych światowych ekspertów z branży health & fitness w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Anglii. W pracy z klientami łączy i wykorzystuje takie dziedziny jak: dietetyka kliniczna, dietetyka sportowa, psychodietetyka i medycyna funkcjonalna. Biohackingiem zainteresował się kilka lat temu, znajdując w nim skuteczną receptę na problemy ze swoim zdrowiem.
O sobie mówi:
Przede wszystkim staram się pomagać każdemu, kogo spotkam na swojej drodze. Jestem szczęściarzem, ponieważ posiadam unikalny zestaw umiejętności, dzięki któremu potrafię pomóc każdemu stać się zdrowszym, silniejszym (zarówno mentalnie jak i fizycznie), bardziej produktywnym i lepszym człowiekiem.
Na co dzień pracuję z klientami indywidualnie w gabinecie oraz szkolę ich jak efektywnie trenować na siłowni. Prowadzę również autorskie szkolenia z biohackingu oraz mechaniki ćwiczeń. Prowadzę bloga www.karolwyszomirski.pl gdzie dziele się moimi przemyśleniami oraz metodami na hakowanie ciała i umysłu oraz piszę książki.
Książka z rabatem, kod: okazja
http://bit.ly/31PQiWx

source