Mis asi on ''biohacking'' ehk tervisekodeerimine?Tänapäeval leidub erinevaid häkke absoluutselt kõige jaoks. Kuidas odavamalt reisida või poes käia, erinevad toiduvalmistamist lihsustavad nipid, majapidamise ja koristamise lihtsustamine, töökorralduse häkkimine, fotodel poseerimise- ja meigitrikid. Kui me vaid suudaks ka enda keha lahti kodeerida, mõista seda paremini, et saaksime end igapäevaselt suurepärasena tunda – vot see oleks alles mõnus! Mul on sulle hea uudis, see kõik on võimalik. Tere tulemast biohackingu ehk tervisekodeerimise maailmasse!

Biohacking on end ümbritseva keskkonna muutmine seest väljapoole nii, et saavutad täieliku kontrolli iseenese bioloogia ja tegurite üle, mis mõjutavad sinu igapäevast heaolu. See on enda keha kasutamine personaalse laboratooriumina, et omandada nippe, mida on võimalik enda hüvanguks ära kasutada.

Lihtsamalt öeldes on tervisekodeerimine erinevate muudatuste rakendamine oma elus, et tunneksid end igapäevaselt hästi ja energilisena. ”Sa oled see, mida sa sööd!”- ilmselt oled seda lauset kuulnud. See idee kehtib meie jaoks tegelikult palju laiemas võtmes. Mitte ainult söök, vaid ka mõtted, liikumine, karjäär ja suhted omavad väga suurt mõju sellele, kuidas me käitume ja end konstantselt tunneme. Tervisekodeerimine on enda keha ja meele transformeerimine järgmistele tasemetele selleks, et saaksid tunda end elujõuliselt, olla produktiivsem ja üleüldiselt parim võimalik versioon iseendast.

LOE ROHKEM BIOHACKINGU KOHTA: https://siimmesipuu.ee/biohakkimiseao/
VAATA LISA: https://siimmesipuu.ee
JÄLGI MIND FACEBOOKIS: https://www.facebook.com/ekviliibrium
JÄLGI MIND INSTAGRAMIS: https://www.instagram.com/siimmesipuu/
VIDEO & MONTAAŽ: Tony Hitrov (tony.hitrov@gmail.com)

source