Rytm Dobowy – co to jest? | Biohacking Podcast 01Rytm dobowy, to podstawa naszego zdrowia i pierwszy punkt na który powinniśmy zwrócić uwagę gdy chcemy zacząć czuć się lepiej. Rytm dobowy wpływa na samopoczucie, poziom energii, masę ciała i inteligencję.
– Na co jeszcze?
– Jak go optymalizować?
– Zapraszamy do oglądania naszego najnowszego video 🙂


Biohacking Instytut to Pierwsze w Polsce Niezależne Centrum Biohackingu.

Wiedza, Społeczność, Forum i Sklep – wszystko czego potrzebujesz aby zadbać o swoje zdrowie, zwiększyć efektywność i podnieść wydajność swojego umysłu.

#Wiedza
Artykuły, video, raporty, infografiki i tłumaczenia. Najbardziej aktualna wiedza o biohackingu ze specjalnie wyselekcjonowanych źródeł.

#Sklep
Od produktów przez suplementy po konsultacje. Tylko sprawdzone, przetestowane i dające efekty produkty od znanych i niszowych marek.

#Forum i Blog
Miejsce wymiany wiedzy i doświadczeń. Każdy może zadać pytanie i dostać odpowiedź od naszych ekspertów lub innych członków społeczności.

#Eventy
Zależy nam na zbudowaniu prawdziwej społęczności wokoło biohacking w Polsce. Będziemy organizować spotkania, meetupy, konferencje i szkolenia.

Na czym polega Biohacking?
Biohacking to proces wprowadzania zmian do sposobu życia – „hakowania” naszych ciał i umysłów – w celu podnoszenia wydolność, inteligencji i efektywność naszych organizmów.

„Jesteś tym co jesz” odnosi się do całego naszego życia. Wszystko co „wkładamy” do naszego organizmu: jedzenie, myśli, emocje i wysiłek – wszystko to wpływa na nasze zachowanie.

Po przez biohackowanie siebie, możemy zmienić nasze ciała tak aby mieć więcej energii, być bardziej produktywnym i stać się najlepszą wersją samego siebie.

Sledź nas na:
WWW: https://biohackinginstytut.pl/
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/biohackingi
FACEBOOK: https://www.facebook.com/biohackingin

Michał Undra: https://www.instagram.com/undra.michal/
Michał Czerkas: https://www.instagram.com/michal.czer
Filip Pietraszkiewicz: https://www.instagram.com/filippietra
Michał Trędowski: https://www.instagram.com/michaltre/

source